سرویس: ورزشی کد خبر: 9892 ۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان اردبیل+ عکس و فیلم

وزیر ورزش و جوانان با حضور در استان اردبیل ضمن بازدید از اماکن ورزشی استان اردبیل در جریان ظرفیت ها و پتانسیل های ورزشی استان اردبیل برای برگزاری رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی قرار گرفت.

سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان اردبیل+ عکس و فیلم

به گزارش ابصارخبر، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه علی نیکزاد نائب رئیس مجلس پیش از ظهر امروز به منظور بازدید از چند پروژه ورزشی، بررسی روند بهسازی استادیوم تختی و مجموعه بیست هزار نفری علی دایی ، بازدید از مجموعه ورزشی  شهید صوابی شهرستان نیر و بازدید از  زمین چمن فوتبال سرعین در سفری یک روزه وارد استان اردبیل شد. 

وی به محض ورود به استان اردبیل با حضور در گلزار شهدای شهرستان نیر به مقام شهدا ادای احترام کرد.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه جمعی از مسئولان استانی از سالن سرپوشیده حجاب شهرستان نیر بازدید کرد.

در حاشیه ی بازدید از زمین چمن مجموعه ورزشی شهید صوابی شهرستان نیر،  تیم نوجوانان فوتبال یاران علی دائی با  سید حمید سجادی  وزیر ورزش و جوانان عکس یادگاری گرفتند.

وزیر ورزش و‌جوانان از محل کمپ تیمهای ملی در روستای شیران از توابع شهرستان نیر  دیدار کرد.

وی در ادامه سفر خود عازم شهرستان سرعین شد تا در جریان امکانات ورزشی و کمبوهای فرهنگی و ورزشی و اجتماعی این شهرستان قرار گبرد.

وزیر ورزش و جوانان از خانه کشتی شهرستان سرعین بازدید و در جریان مشکلات این مکان ورزشی قرار گرفت.

سجادی در پایان سفر خود به استان اردبیل از حمایت و پشتیبانی ویژه اماکن ورزشی استان اردبیل خبرداد و گفت: تجهیزات و امکانات ورزشی از جمله زیرساخت های مهم برای توسعه ورزش در کشور است که تلاش می کنیم با اختصاص اعتبارات لازم ضمن تجهیز اماکن ورزشی استان اردبیل اماکن ورزشی نیمه تمام را تکمیل و بافت های فرسوده را بازسازی کنیم.

انتهای پیام/ج