نمایش 1 - 10 از 128
موسم وعده
به یاد دارم در دوره نخست انتخابات شورای شهر اردبیل، مردی که خود را کاندیدای بی رقیب در شهر می دانست در جلسات سخنرانی به مردم وعده احداث مدرسه و پل و درمانگاه و استخدام فرزندان بیکار را می داد.
رضا ندایی
یکی از مهمترین اعمال قبل از تحویل سال، محاسبه نفس است که کمترمورد توجه عموم قرارمی گیرد. آدابی که برای هرانسان لازم و ضروری است.
چهارشنبه سوری در اردبیل
جوانان شهر بصورت دسته جمعی و یا در کنار خانواده خود به کوچه و فضاهای بازی رفته و با روشن کردن آتش با این نیت که همه غم ها و کدرهای خودرا با این آتش به فراموشی می سپارند بخشی از آیین چهار شنبه سوری را به جا می آوردند.
محمد برم
اگر پارک جنگلی از دست شهرداری خارج شود نظارت بیشتری برای جلوگیری از تخلفات شهری مانند تغییر کاربری قلمستان ها و فضای سبز شهری به کاربری مسکونی انجام می شود.
اگر این شهدایی که شلمچه، یادگار آنها و این بیابانهای خونین، حامل نشانه‌های آنهاست، نبودند، امروز در این کشور، از استقلال ملی، از شرف ملت، از اسلام و از هیچ چیز ایرانی، نشان برجسته‌ای نبود.
حامد هاشمی مجد
یادداشت دانشجویی؛
ارائه ی الگویی صحیح از سیره و منش شهدا به نسل های جدید، تقویت و تعالی روحیه ی معنوی و جهادی، تبیین و تشریح حماسه ها و رشادت های رزمندگان و ترویج فرهنگ بسیجی در میان اقشار مختلف مردم از جمله اهداف اردوهای راهیان نور است.
ماجرای شنیدنی وداع با شهدای گمنام د
بازخوانی؛
من و مصطفی بلافاصله سوار موتور شدیم و رفتیم بنیاد. امید قبلش کار خودش رو کرده بود و با همون لحن و صدای گیراش پشت تلفن گریه سرهنگ برازنده رو درآورده بود.
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق به طرح دوفوریتی فراکسیون امید مجلس اشاره کرد و نوشت: این طرح مانند طرح استادی می ماند که حق سوال کردن را از دانشجو می گیرد و گویای عدم تسلط استاد به مطالب و ترس از عدم توانایی در پاسخ دادن به سوالات است.
رضا ندایی
ایران در زمینه های فناوری نانو، هوافضا،دانش بنیان پزشکی و غیره رشد قابل توجهی داشته است بطوریکه توانسته است با وجود تحریم های ظالمانه و نا بحق ، به قله های جدیدی ازعلم و فناوری دست یابد.
ابراهیم پورحسین
مدرس حوزه و دانشگاه نوشت؛
مهمترین قسمت پروسه احیاگری سنتی امام خمینی (ره)، را می توان باز تعریف مفهوم "ولایت فقیه" و ساختن سیستمی تحت عنوان حکومت اسلامی در عصر غیبت امام معصوم دانست.

صفحه‌ها