نمایش 1 - 10 از 201
پیام نهضت عاشورا، روشنگري، جهل زدايي و بصیرت بود
یادداشت؛
اساس بصیرت عاشورایی این بود که امام حسین علیه السلام قیام كرد تا به انسانهاى زیر بار ظلم و ستم بیاموزد كه چگونه مى تـوانند به حقـوق خـود برسند و حریت و آزادى از دست رفته را باز یابند.
المیرا غضنفری/ یادداشت:
قدم به قدم در این سرزمین صحنه های فجایع و جنایات بشری؛ گویای وارونه ای از هزاران معاهده و پیمان حقوق بشری است که سی سال است اشک را در چشم این دیار خشک نکرده است
جوانان و چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران
یادداشت/ساجد یعقوبی
چهل سالگی انقلاب نیاز دارد به اینکه میدان انقلاب و راه پیشرفت برای جوانان کارآمد باز شود، همانند زمانی که انقلاب شد انقلاب اسلامی ایران نیروهای جوان و تازه‌نفس انقلاب بسیار زیادی داشت و تفکر جوان توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.
یوسف نوروز - کارشناس مدیریت رسانه
یوسف نوروز/ یادداشت؛
تکنولوژی‌های نوظهور سریع‌ترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین تجربه در طول تاریخ زندگی بشر بوده‌اند که پیامدهایی در زندگی ما داشته‌اند. بدون شک سواد رسانه ای می تواند به مخاطبان بیاموزد که از حالت انفعالی و مصرفی خارج شده و به معادله متقابل و فعالانه‌ای وارد شوند که در نهایت به نفع خود آنها است.
سگ گردانی
یادداشت/ یونس اشرفی؛
اخیراً در جامعه فراوان دیده می شود که برخی از مردم به سگ دوستی، سگ گردانی و همنشینی با سگ روی آورده اند، این موضوع در برخی مناطق از جمله اردبیل که مردم آن به صورت یکدست دارای فرهنگ غنی هستند، قدری شگفت انگیزتر به نظر می رسد.
fatf
میلاد محرمی نوشت؛
اعماق فاجعه نفوذ و اعتماد کاذب داخلی را می توان در اقدام اخیر قراردادFATF به وضوح یافت ،که بس فاجعه بارتر از اقدام مشترک هسته ای خواهد بود.
FATF ابزاری برای تشخیص هویت طرف حساب های ایران
یادداشت:
FATF طرحی است که طی آن آمریکا تعدادی از کشورهای اسلامی را در لیست سیاه خود قرارداده تا در مرحله اول تحت نظارت خود و در مراحل بعدی تحت فشار و تنگنا قراردهد.
میلاد محرمی
انقلاب اسلامی ایران با بنیان گذاری روز قدس، ظرفیت عظیم مردمی را در حمایت از آرمان فلسطین و امت اسلام وارد فضای بین المللی کرد تا هر ساله در راهیپمایی روز قدس، امت اسلام همبستگی مسلمانان را در حمایت از “مردم مظلوم فلسطین و بیت المقدس ”اولین قبله مسلمانان “اعلام کنند.
ایرج فتحی
حادثه ای که اخیرا در یکی از مدارس غیر انتفاعی تهران به وقوع پیوست ماحصل بی تدبیری ها و برنامه ریزی های روانشناسی سیستم و دهها حوادثی است که در طول زمان و در نقاط مختلف این کشور پهناور توسط برخی از عوامل بیمارگونه در حال تکرار است.
مجیدعلیپور تکانلو،
یادداشت؛
برجام علاوه براینکه تحریم ها را برنداشت بلکه تحریمی بر روی تحریم ها گذاشت و همین مورد و موارد دیگر که طرف مقابل به آنها عمل نکرد کافی است که عده ای، خود از حمایت های غلط برجام کنار بکشند.

صفحه‌ها