نمایش 1 - 10 از 174
 مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان محقق
یادداشت دانشجویی؛
رئیس جمهور امریکا که انگار یادش رفته که فرزندان فلسطین سالهاست با دست خالی مقابل این رژیم اشغالگر ایستاده و با خون خود، قدس را حفظ کرده و خواهند کرد.
بیت المقدس، پایتخت جبهه مقاومت
یادداشت دانشجویی؛
رژیم غاصب صهیونیستی و بزرگترین حامی او یعنی آمریکا بداند که دوران ارعاب و تهدید و قلدری ابرقدرت ها سپری شده و جبهه مقاومت هرگز به اسرائیل اجازه نخواهد داد تا بیت المقدس را بعنوان پایتخت خود برگزید و باید این رویا را با خود به گور خواهد برد.
مجید تکانلو
یادداشت دانشجویی؛
ما از نسل همان دانشجویان انقلابی معترض در روز 16 آذر هستیم که ایده استکبارستیزی را کاشتند تا درس عبرتی برای آیندگان شود.
شکست های زنجیره ای عربستان
داعش در حال مرگ است! صدها میلیارد دلار هزینه برای گروهک های تروریستی به شکست انجامیده، عربستان پس از 3 جنگ فرسایشی در یمن، هنوز نتوانسته یمن را شکست دهد، حتی قطر نیز راه خود را از عربستان جدا کرده است
میلاد محرمی
یادداشت دانشجویی؛
عراق در روزهای اربعین، یک قطعه جدا از جغرافیای معمولی زمین می شود و انسانها برای چندین روز طعم یک مدینه فاضله و زندگی اتوپیایی را می چشند.
قاسم سلیمانی
یکشنبه برایم ثابت شد که حاج قاسم سلیمانی را دیگر نمی توان متعلق به ایران دانست بلکه او امروز راهبر یک جریان شکوهمندیست که صدای پایش بر اندام دشمنان اسلام لرزه انداخته است.
علی زمانی
یادداشت دانشجویی؛
امروزه رایانه تلفن همراه هوشمند، تبلت یا کنسول های بازی شرایط جدیدتری به خود گرفته و با پیشرفت برق آسای تکنولوژی های نوظهور و استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی در دست کودکان؛ موجب برخی تهدیدات جدی شده است.
بررسی ابعاد پیدا و پنهان 13 آبان
یادداشت دانشجویی؛
اسناد به دست آمده از لانه ي جاسوسي آمريكا در تهران نشان مي دهد كه در سفارت خانه هاي امريكا، واحدي به نام « مراكز عملياتي» وجود داشته و رؤساي اين مراكز، رهبري عمليات های گوناگون جاسوسي در كشورهاي مختلف را بر عهده داشتند.
تأثیر حذف دلار بر کشورهای جهان سوم
یادداشت دانشجویی؛
استفاده از دلار در معاملات بین المللی باعث تداوم اعتبار این پول بدون پشتوانه شده است و آمریکا به پشتوانه اعتباری که کشورهای دیگر به پولش بخشیده اند، سالانه هزار میلیارد دلار پول بدون پشتوانه روانه اقتصاد جهانی می کند.
 شهيد سعيد جعفري
امسال سال سعيد است و سعادت همه ما اين است كه در سايه سار ولايت، امنيت و اقتدار ميهن و مردم سرافراز ايران را مديون سروهاي سرافرازي چون سعيد جعفري‌ها هستيم با تشخيص به موقع، اقدام و عمل بهنگام در راه اعتلای کشور قدم برداریم

صفحه‌ها