نمایش 1 - 10 از 122
ماجرای شنیدنی وداع با شهدای گمنام د
بازخوانی؛
من و مصطفی بلافاصله سوار موتور شدیم و رفتیم بنیاد. امید قبلش کار خودش رو کرده بود و با همون لحن و صدای گیراش پشت تلفن گریه سرهنگ برازنده رو درآورده بود.
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق به طرح دوفوریتی فراکسیون امید مجلس اشاره کرد و نوشت: این طرح مانند طرح استادی می ماند که حق سوال کردن را از دانشجو می گیرد و گویای عدم تسلط استاد به مطالب و ترس از عدم توانایی در پاسخ دادن به سوالات است.
رضا ندایی
ایران در زمینه های فناوری نانو، هوافضا،دانش بنیان پزشکی و غیره رشد قابل توجهی داشته است بطوریکه توانسته است با وجود تحریم های ظالمانه و نا بحق ، به قله های جدیدی ازعلم و فناوری دست یابد.
ابراهیم پورحسین
مدرس حوزه و دانشگاه نوشت؛
مهمترین قسمت پروسه احیاگری سنتی امام خمینی (ره)، را می توان باز تعریف مفهوم "ولایت فقیه" و ساختن سیستمی تحت عنوان حکومت اسلامی در عصر غیبت امام معصوم دانست.
خصوصیات موبوگرام
موبوگرام یک نرم افزار ماکیاولیستی و امکانِ حالتِ روح، ماکیاولیستی ترین قسمت این برنامه است. شاید خیلی ها این نگاه را و بطور کلی اینگونه دقیق نگری را در حوزه مسائل مربوط به روابط اینترنتی نپسندند اما این مساله و مشکل موضوعی مهم و حیاتی است.
یادداشت دانشجویی کشتار مسلمانان
رئیس جمهور جدید آمریکا باید از رفتار روسای جمهور پیشین آمریکا درس عبرت بگیرد و سیاست های اسلام ستیزانه‌ی آن ها را دنبال نکند و مطمئن باشد با این گونه اقدامات تنها موجب ترویج خشونت و تروریسم در جهان خواهد شد.
سرانجام ما و تلگرام
از بدو اختراع اینترنت و راه اندازی رابطه های اینترنتی نرم افزارهای مختلفی عرضه و استفاده شده است اما هیچکدام از آنها مثل این نرم افزار آبی رنگ ، کاربران را مسحور و شیفته خود نکرده است.
شعله های زرد و قرمز
لحظات مرگ و زندگی؛ لحظاتی که گاه صدای ناله را می توان شنید و گاه تنها سکوتی مرگبار است. لحظاتی که درون هیچ کس آرام و قرار نیست.
یادداشت،تاملی در حادثه پلاسکو
یادداشت؛
این روایت سرنوشت شهرسازی مخاطره جویانه ای است که در ایران تجربه شده است. "بحران" در شهرسازی، از موضوعات اساسی است که به عنوان یک مخاطره زیست محیطی و انسانی اساسی در حال تجربه آن هستیم.
جای فرودگاه اردبیل مناسب نیست
یادداشت؛
دو، سه دهه پیش برای اردبیل فرودگاه ساختند. زمینش را طوری انتخاب کردند که شرمنده امروزی ها باشند. اگرچه با گذشت زمان، هم خلبانها فرزتر شده اند و هم امکانات بهتر شده اند، ولی باز هم آن مشکلات خودی نشان می دهند.

صفحه‌ها