نمایش 1 - 10 از 132
شکری نیا
یادداشت/ رسول شکری نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
بررسی نقش دانشگاه‌ها در توسعه اقتصاد مقاومتی کشور
مقاله علمی؛
پایدارترین رشد اقتصادی در جهان در عصر حاضر مربوط به اقتصادهای دانایی محور است و در این بین، موتور محرک اقتصاد کشور، دانشگاه ها و شرکت های دانش‌بنیان هستند.
یادداشت دانشجویی
یادداشت دانشجویی؛
رأی به اصلح در انتخابات، موقعی تکلیف است که در آن انتخابات، رقابت میان یک فرد «اصلح» و چندین فرد «صالح» باشد. در اینجا باید به آن فرد اصلح به عنوان تکلیف رأی داد. این نوع تکلیف‌گرایی، مانند عمل به تکلیف در انتخاب مرجع تقلید است
محمد برم
دانشجوی اردبیلی نوشت: تولید و اشتغال نه تنها بسیاری از مشکلات داخلی کشور را رفع می کند، بلکه با اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی حول این محور، نیازمندی کشور به خارج نیز رفع شده و نهایتا نیز مانع رشد ملت از سر راه برداشته می شود.
موسم وعده
به یاد دارم در دوره نخست انتخابات شورای شهر اردبیل، مردی که خود را کاندیدای بی رقیب در شهر می دانست در جلسات سخنرانی به مردم وعده احداث مدرسه و پل و درمانگاه و استخدام فرزندان بیکار را می داد.
رضا ندایی
یکی از مهمترین اعمال قبل از تحویل سال، محاسبه نفس است که کمترمورد توجه عموم قرارمی گیرد. آدابی که برای هرانسان لازم و ضروری است.
چهارشنبه سوری در اردبیل
جوانان شهر بصورت دسته جمعی و یا در کنار خانواده خود به کوچه و فضاهای بازی رفته و با روشن کردن آتش با این نیت که همه غم ها و کدرهای خودرا با این آتش به فراموشی می سپارند بخشی از آیین چهار شنبه سوری را به جا می آوردند.
محمد برم
اگر پارک جنگلی از دست شهرداری خارج شود نظارت بیشتری برای جلوگیری از تخلفات شهری مانند تغییر کاربری قلمستان ها و فضای سبز شهری به کاربری مسکونی انجام می شود.
اگر این شهدایی که شلمچه، یادگار آنها و این بیابانهای خونین، حامل نشانه‌های آنهاست، نبودند، امروز در این کشور، از استقلال ملی، از شرف ملت، از اسلام و از هیچ چیز ایرانی، نشان برجسته‌ای نبود.
حامد هاشمی مجد
یادداشت دانشجویی؛
ارائه ی الگویی صحیح از سیره و منش شهدا به نسل های جدید، تقویت و تعالی روحیه ی معنوی و جهادی، تبیین و تشریح حماسه ها و رشادت های رزمندگان و ترویج فرهنگ بسیجی در میان اقشار مختلف مردم از جمله اهداف اردوهای راهیان نور است.

صفحه‌ها