نمایش 1 - 10 از 164
ذات گرگ گونه ترامپ
یاوه گویی جدید ترامپ راجع به ایران اسلامی در واقع ذات گرگ گونه این کشور را که درلباس میشی ظاهر شده بود را نشان داد و به دنیا اثبات کرد که غیر قابل اعتماد است.
نقش دامپزشکی در بهداشت عمومی
به مناسبت روز ملی دامپزشکی منتشر شد؛
نظارت بر بهداشت فراورده های خام دامی مانند گوشت سفید و قرمز , شیر خام و تخم مرغ از مزرعه و دامداری تا سفره غذایی مردم بر عهده دامپزشکی است.
یادداشت:
یکی ازسیاست های خارجی آمریکا،اسرائیل و انگلیس این است که همیشه در منطقه مسلمان نشین بویژه در خاورمیانه التهاب، درگیری، مناقشه و اختلاف به وجود بیاورند تا بتوانند از آب های گل آلود ایجاد شده ماهی بگیرند.
محمدباقر محمدی
یادداشت دانشجویی؛
انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی درسال 2018 می تواند فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی و ظرفیت های گردشگری اردبیل به دنیا باشد.
حامد حاشمی
بدون شک فلسفه ی اصلی قیام امام حسین(ع) بر پایه ی امر به معروف و نهی از منکر در دوران حکومت خلفای بی کفایت، فاسد و بی بند و بار بنی امیه که تنها به ظواهر می کردند،انجام گرفته است.
اعدام قاتل اتنا
یادداشت؛
صحنه ی شادی مردم پارس آباد بعد از تماشای اعدام غم انگیز بود. به این صورت که در پس این شادی می توانستیم غمی را ببینیم که به صورت شادی خود را نشان می داد.
رضا ندایی - 17 شهریور
یادداشت:
واقعه 17 شهریور، روزی است که در آن چهره واقعی مدعیان دفاع از حقوق بشر، بویژه آمریکایی­ ها برای همه آشکار شد و پرده از چهره مزورانه دولتمردان آمریکا برداشت و ماهیت اصلی این مستکبران را برای همگان مشخص کرد.
یادداشت دانشجویی - آخرین نگاه شهید حججی
یادداشت
فهم تاثیر کارهای امثال شهید حججی ها، خود چشمی دگر می خواهد، چه ناگفته ها در آخرین نگاه شهید حججی هست و ای کاش می شد سخنان آخرین نگاه های او را شنید.
سجاد گلی
یادداشت دانشجویی؛
جوانانی که متناسب با شرایط زندگی و تحصیلی، منزلت هایی را به دست آورده اند با گذشتن از همه آن ها و اعزام به مناطق، تمام داشته هایشان را در این مناطق جهت محرومیت زدایی به کار می گیرد، می تواند بهترین فرصت برای تربیت مدیران انقلابی فراهم کند.
اسناد فعلی کودتای 28 مرداد، فرصتی برای اخذ غرامت از آمریکا و انگلیس است
یادداشت دانشجویی؛
انتشار اسناد مداخله آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد و اثبایت کینه توزی های سران استکبار با جمهوری اسلامی ایران، امروز فرصتی را برای دولتمردان بوجود آورده است تا بتوانند بابت خسارات وارده در آن سالها ،از آمریکا و انگلیس غرامت اخذ کنند.

صفحه‌ها