نمایش 1 - 10 از 147
سپهر زندگی
یادداشت؛
دنیای واقعی ما، همان دنیایی است که ما در آن بازیگریم و زندگی می کنیم و انسانها را با غمها و شادیهایشان وارد دنیای خود کرده ایم و با غمهایشان، غمگینیم و با شادیهایشان ، شاد و خرامان.
از مسجد الاقصی تا کعبه
یادداشت؛
وضو گرفتم تا برای ازادی قدس بنویسم، برای آزادی مردم فلسطین از یوغ اسارت رژیمی غاصب.سپاه ابرهه از را کعبه راندند و اینک این من و تو هستیم که باید ابرهه زمان را از مسجدالاقصی برانیم.
رضا ندایی+ قدرت پیش برندگی
یادداشت دانشجویی؛
قدرت موشکی ایران با پشتوانه قدرت حضورمردم درصحنه دارای قدرت پیش برندگی و بازدارندگی دارد. این قدرت مرز های سرزمینی را مستحکم و خط دفاعی کشور را به قدرت های جهان نشان می دهد تا دشمنان و ابرقدرت شرق و غرب، حساب وکتاب در دستشان باشد.
میلاد محرمی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد مشکین شهر
مسئول سابق بسیح دانشجویی دانشگاه آزاد مشکین شهر؛
دشمنان اسلام با راه اندازی داعش فکر می کردند می توانند با به راه انداختن برادر کشی بین مسلمانان موجبات آرامش صهیونیست ها را فراهم کنند اما غافل از این هستند که ترقه بازی های امثال داعش نمی تواند مانع فراموشی آرمان قدس شریف در بین مسلمانان جهان شود.
درس عبرتی برای حامیان داعش
یادداشت دانشجویی؛
اقدام تروریستی گروه تکفیری-صهیونیستی داعش در 17 خرداد ماه که منجر به شهادت و مجروحیت تعدادی از هموطنان بی گناهمان شد، با واکنش قاطع و انتقام کوبنده ی دلاورمردان نیروی هوا-فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مواجه گردید.
محمد جعفری
یادداشت دانشجویی؛
تمام حرفمان این است که دشمن در فکر این است که در دستگاه های مدیریتی کشور داخل شود و با اعمال قدرت و تصمیم گیری در کشور به اهداف خود برسد و این آفت اصلی و دردی است که عده ای هم در این راه هم نوا و هم سو با دشمن شده اند.
رضا سراج
رضا سراج؛
کارشناس و پژوهشگر سیاسی در کانال تلگرامی اش نوشت:با تصویب تحریم‌های جامع موسوم به 722.S علیه ایران در مجلس سنا که به تایید مجلس نمایندگان و امضاء ترامپ نیز خواهد رسید؛ عملا روح و جسم برجام نقض شد.
ثواله نوروزی
یادداشت
امروزه بر هر ایرانی فرهیخته بایسته است که بار دیگر نگاهی ژرف بینانه به اسناد هویت و اسطوره های ایرانی انداخته، از شاهنامه یاد بگیرند که قلب ایران زمین با عشق هر ایرانی به ایرانی می تپد و روح شاهنامه از هر گونه گستاخی به فرهنگ ایران و ایرانی بیزار است.
سجاد آقازاده
یادداشت دانشجویی؛
فرمایش دیروز رهبر انقلاب در خصوص صدور فرمان "آتش به اختیار" به افسران جنگ نرم که گمان می شود در میان مسوولان وزارتین و ارشاد خبری هست، در واقع برنامه ای برای پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب در دانشگاهها است.
سید رضا وهاب زاده، درآمدی بر تحولات منطقه
یادداشت دانشجویی؛
منافع آمریکا در شعله ورتر کردن آتش اختلافات کشورهای عربی و در نهایت آغاز یک جنگ منطقه ای و آغاز شیردوشی گسترده آمریکا از شیوخ عرب با فروش بسیار گسترده تسلیحات نظامی خواهد بود که این امر با استقبال ترامپ از طرح ناتوی عربی که با لگد قطر، بهم ریخت، آشکارتر گشت.

صفحه‌ها