پایگاه خبری تحلیلی ابصارخبر اردبیل ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۱
با دستور دادستان گرمی؛

کلیه نیروی های امدادی برای کشف غرق شدگان در سلاله چایی گرمی بسیج شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی گفت: با دستور قضایی کلیه نیروی های امدادی برای کشف غرق شدگان در سلاله چایی گرمی بسیج شدند.

به گزارش ابصارخبر،  فیروز فرهانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت:به محض دریافت خبر در ساعت ۱۳:۳۰ مبنی بر غرق دختر ۱۰ ساله و پسر ۵ ساله در سلاله چایی روستای آزادلو شهرستان گرمی دستور قضایی برای بسیج کلیه دستگاه های امدادی و مرزبانی صادر شد.

وی بیان کرد:عملیات جستجوی غرق شدگان توسط نیروهای امدادی هلال احمر،اورژانس و مرزبانی و سایر دستگاه های ذیربط همچنان ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی تصریح کرد:دادستانی تا کشف جنازه غرق شدگان،پیگیر موضوع خواهد بود و عملیات تفحص با نظارت دادستانی تداوم خواهد داشت.

فرهانی با تاکید بر لزوم پرهیز از نزدیک شدن بر حریم بسترها و روخانه ها،افزود:با توجه به بارش های اخیر، مردم و مسافرین از نزدیک شدن به حریم رودخانه ها و تاسیسات آبی جدا خورداری کنند.

وی گفت:خانواده ها با حساسیت ویژه مراقب فرزندان خود در نزدیکی حریم رودخانه ها باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم‌.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی از همشهریان و مسافرین خواست از تردد و اتراق در حریم رودخانه ها در ایام تعطیلات باقی مانده به خصوص در روز طبیعت خودداری کنند.

 

انتهای پیام/ج