پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
راهیان نور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
30. بهمن 1396 - 16:52   |   کد مطلب: 6039
پیکر مطهر شهید قادر عباسی از شهدای دوران دفاع مقدس در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از 30 سال دوری از وطن با حضور خانواده شهید و مردم ولایتمدار اردبیل تشییع و در گلزار شهدای قاسمیه آرام گرفت.

به گزازش خبرنگار ابصارخبر، بعد از ظهر امروز در استانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر مطهر شهید قادر عباسی از شهدای دوران دفاع مقدس بعد از 30 سال دوری از وطن با حضور خانواده شهید و مردم ولایتمدار اردبیل تشییع و در گلزار شهدای قاسمیه اردبیل آرام گرفت.

یاسر شاهی مدیر کل بنیاد شهید از تشییع پیکر مطهر شهید علی حیدر هاشمی در شهرستان پارس آباد خبرداد و گفت: یکی از شهدا که شهید گمنام است بعد از مراسم استقبال برای تشییع پیکر راهی شهرستان خلخال شد.

وی افزود: شام غریبان شهید «شهید قادر عباسی» امشب در مسجد قاسمیه برگزار خواهد شد و فردا نیز از ساعت 2 الی 4 بعد از ظهر مراسم عزاداری برای این شهید بزرگوار در مسجد قاسمیه برای برادران و مسجد خیرال ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

شهید «قادر عباسی» متولد 1346 در اردبیل در تاریخ 1367/4/21 هنگام خدمت مقدس سربازی در نیروی انتظامی بر اثر تک دشمن در منطقه زبیدات به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار