پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
31. شهريور 1397 - 21:59   |   کد مطلب: 6744
نمایشگاه رزمی و فرهنگی هفته دفاع مقدس با محوریت عملیات مرصاد با استقبال پرشور مردم درمجتمع فرهنگی شورابیل اردبیل آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، سردار جلیل بابازاده عصر امروز در مراسم آغاز به کار نمایشگاه رزمی و فرهنگی هفته دفاع مقدس به حادثه تروریستی صبح امروز اهواز و شهادت چند تن از هموطنان اشاره کرد و گفت: این واقعه نشان داد که دفاع همچنان باقی بوده و حادثه تروریستی اهواز نخستین حادثه نبوده و قطعا آخرین نیز نیست چرا که دشمنان نظام از زمان پیروزی نظام تا به امروز به قصد ضربه به این نظام مقدس همیشه مشکلات و اقدامای کوردلانه‌ای بر علیه این نظام انجام داده اند.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: بحث محرومیت‌زدایی یکی از مهم‌ترین مباحثی است که مسئولان استانی باید به آن توجه کنند و سپاه حضرت عباس استان در این حوزه فعالیت می‌کند و همان طور که ماشین‌آلات تیپ 37 سپاه استان علی‌رغم این که در مرزهای شمال غربی مستقر بوده در داخل استان اردبیل برای محرومیت‌زدایی به کارگرفته شده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: استان اردبیل دارای روستاها و مناطق محروم زیادی است که باید تمام دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و نظامی و انتظامی برای محرومیت‌زدایی همکاری کرده و بتوانیم مناطق محروم استان را از محرومیت خارج کنیم.

بابازاده با اشاره به مشکلات اقتصادی نیز تصریح کرد: امام راحل با گفتمان اسلامی و حرکت در مسیر سیدالشهدا(ع) و کمک مردم پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زده و از دوران پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دوران سختی را تجربه کردیم که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به دوران دفاع مقدس و حمله بی‌رحمانه عراق با حمایت بسیاری از کشورها به ایران اشاره کرد.

وی افزود: به خاطر پیروزی از ولایت فقیه و اعتقاد به ولایت فقیه باید تمامی نیروهای مسلح در کنار مردم برای دفاع از خاک و ناموس این کشور ایستادگی کردند و رزمندگان استان اردبیل در این جنگ هشت ساله نقش بسزایی داشتند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن تنها با سپاه مخالف نیست بلکه مخالفت دشمنان با اسلام و پیروزی از مکتب حسینیت است که نباید اجازه دهیم برخی سخنان تفرقه‌آمیز سبب از بین رفتن وحدت و همدلی در داخل کشور شود.

گفتنی است در کنار تشریح عملیات مرصاد،مانور رزمی، نمایش فلاکیان خاکی و نمایشگاه فرهنگی همه روزه در طول هفته دفاع مقدس پذیرای عموم مردم است.

تصاویر در حال تکمیل است...

دیدگاه شما

آخرین اخبار