دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
راهیان نور غرب کشور
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
21. تير 1396 - 15:42   |   کد مطلب: 4911
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:
خلاقیت در کنار مدیریت، موجب موفقیت می شود
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با بیان اینکه تنها در سایه تعاملات سازنده و انجام کار مشترک بین شرکت های داخلی و شرکت های بین المللی می توان انتقال دانش انجام داد،گفت:موفقیت در هر کاری در سایه دانش، کوشش و خلاقیت ممکن است.
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، امیرحسین دوایی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین جشنواره منطقه ای رویش به تبیین برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و با بیان اینکه بین نظم و خلاقیت ارتباط وجود دارد، گفت: در سیستم منظم، مساله از یک نقطه ای شروع شده و در نقطه دیگری به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه در خلاقیت نظم چندانی وجود ندارد،گفت: افراد خلاق در هیچ چارچوبی نمی گنجند.

دوایی با بیان اینکه افراد خلاق معمولا منظم نیستند، گفت: در دنیا افراد خلاق و منظم، مدیران نادری هستند که می توانند تاثیرگذار باشند.

وی در ادامه سخنان خود به تبیین ویژگی های افراد خلاق پرداخت و گفت: در وزارتخانه به دنبال ایجاد جاذبه برای افراد خلاق هستیم تا بتوانیم به موفقیت های مورد نظر دست پیدا کنیم.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شیوه های ایجاد جاذبه در افراد اشاره کرد و گفت: جاذبه از طریق پرداخت تسهیلات و در اختیار گذاشتن امکانات و برگزاری کارگاه های خلاقیت ایجاد می شود.

دوایی در بخش دیگری از سخنان خود از راه اندازی شهر بین المللی ICT  در نزدیکی تهران خبرداد و گفت: این کار با کار مطالعاتی و رایزنی با شرکت های موفق بین المللی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه امروز باید به دنبال ایجاد افزایش ارزش اجتماعی در جامعه باشیم، خاطرنشان کرد: برای انجام این کار ابتدا باید پتانسیل های انجام این کار را فراهم کرد.

وی  کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را همانند یک بانک دانست و گفت: ولی وجوه مشابهی بین روند فعالیت این دو وجود ندارد.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در این طرح می توان با تعاملات سازنده بین شرکت های بین المللی و شرکت های داخلی انتقال دانش انجام داد،گفت:موفقیت در هر کاری در سایه دانش، کوشش، پشتیبانی و خلاقیت ممکن است.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار